Poděkování našemu kolektivu

17.05.2019
Vážená paní Kortánová,

od soboty, kdy jsme přijali pohostinství Vaší cukrárny v Jílovišti, ale zakusili i výbornou obsluhu v restauraci a také v cukrárně v Malé Hraštici (včetně drobného dárku), uplynulo už několik dní.

Teprve teď se však dostávám ještě k oficiálnímu poděkování za všechny účastníky naší úspěšné "Výpravy za vojenským tajemstvím Brd se sladkou tečkou na závěr".

Chtěl bych vyzdvihnout zejména nečekané přivítání vínem a chlebem a solí v Jílovišti, nachystané pohoštění, které účastníkům na závěr cesty nastolilo výbornou náladu, také Vaše vyprávění o panu Myšákovi starším i mladším a trpělivé odpovědi na všetečné otázky účastníků i přes Vaši hlasovou indispozici.

Děkujeme Vám i velmi příjemným kolegyním a kolegovi, kteří zprostředkovali rychlou a ochotnou obsluhu. Podle ohlasů z řad účastníků zájezdu se mnozí budou rádi vracet, a já osobně se těším zase někdy brzy na shledanou, ať už v rámci nějaké další spolupráce, nebo jen tak s celou rodinou, které bych rád také představil Vaše prostory a bude li příležitost, i Vás osobně.

Srdečně zdravím, přeji hodně zdaru do dalšího podnikání i kvalitních služeb všem návštěvníkům, a také do osobního života.

Petr Melichar