Aktuality

Také naše pobočka v Jílovišti jako každý rok vítá Jaro pestrými barvami a Velikonoce vystrkují ouška zpoza každého zákoutí nejen naší prodejny, ale také jejího okolí.

V okénku naproti cukrárně pro Vás připravujeme naši luxusní zmrzlinu, kterou si vyrábíme sami, tento víkend můžete ochutnat Jahodovou , Perníkovou , Malinový sorbet a nebo Choco Pretzel.

větší množství chlebíčků (nad 20 kusů) je nutno objednávat osobně nebo telefonicky na pobočce minimálně jeden pracovní den předem (do 14:00)

Za účelem ověření kritérií hygieny výrobního procesu, byl Státní Zemědělskou a Potravinářskou inspekcí proveden odběr vzorku 1 šarže nebalené zmrzliny prodávané v naší provozovně Jílovišti, která byla vyrobena studenou cestou.

Tak jako každý rok jsme pro vaše potěšení připravili Velikonoční výzdobu. Letos i s velkým přáním pevného zdraví, jsme tu stále s Vámi a pro Vás 🥰🤗💞

Přijďte nasát alespoň na chvilku kouzlo Vánoc, kromě našich tradičních betlémů už můžete v naší cukrárně ochutnat naše tradiční cukroví i letošní vánoční speciality.

od soboty, kdy jsme přijali pohostinství Vaší cukrárny v Jílovišti, ale zakusili i výbornou obsluhu v restauraci a také v cukrárně v Malé Hraštici (včetně drobného dárku), uplynulo už několik dní.

Srdečně Vás zveme k posezení do naší cukrárny na Dobříši, kde jsme pro Vás připravili u příležitosti Májových slavností bohatou nabídku produktů, zejména posvícenských koláčků, ale také bohatý výběr z našich zákusků k výborné kávě.
Také jsme pro Vás prodloužili v sobotu otevírací dobu a to do 19:30

Otevírací doba na našich prodejnách je i ve státní svátky stejná jako každý den a tak se budeme těšit v pátek i v pondělí na Vaši návštěvu

Jako každý rok jsme pro Vás připravili nabídku výborného tradičního velikonočního pečiva. Pečeme pro Vás klasické mazance s rozinkami, sypané mandlemi i velikonoční beránky a zajíčky.

Program společného odpoledne jsme zahájili Jarmarkem výrobků místních školáků a přípravou bohatého občerstvení s grilováním.

"Kdybyste dali dětem sebe více, jestliže jste je nenaučili pracovat a šetřit, nic jste jim nedali."

zvláště silné konstrukce. vyráběná na základě dlouholetých zkušeností. V ceně jest zahrnuta sada specielních šamotových tvárnic, kterými se kamna na místě vyzdí soudobně zaslaného plánu. Rukojeti a závěsy trub jsou nikované, orámování kamen leskle vybroušeno.