ARCHIV

Vložte svůj text...

Prodej pečiva Pátek a Pondělí

V Malé Hraštici bude v pátek 2.4. a v pondělí 5.4. prodej našeho čerstvého pečiva a zákusků z okénka v Restauraci u Kapličky naproti cukrárně a to od 7:00 ráno 🥖🥨🥐

Uzavření pobočky DOBŘÍŠ

Kvůli současné pandemické situaci a uzávěrce hlavní silnice v Dobříši, které náš provoz velmi negativně ovlivnili, jsme se museli rozhodnout pro uzavření této pobočky a to od středy 3.3. 2021, prozatím do čtvrtka 11.3. 2021.

Za účelem ověření kritérií hygieny výrobního procesu, byl Státní Zemědělskou a Potravinářskou inspekcí proveden odběr vzorku 1 šarže nebalené zmrzliny prodávané v naší provozovně Jílovišti, která byla vyrobena studenou cestou.

Nejnovější inspirace z dílny našich cukrářek zdobená jedlým zlatem a živými květinami

Je nám velkým potěšením, že všechny naše pobočky získaly certifikaci Czech Specials, která je partnerským projektem agentury CzechTourism a Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

Připravili jsme pro vás Valentýnskou nabídku lahodných srdíček:

Výjimečná a netradiční kombinace chutí byla podmínkou naší náročné zákaznice pro tento Exkluzivní dort pro 25 osob:

Věříme, že Vám, Mistře, dortík z dílny našich cukrářek chutnal, vyráběli jsme jej pro Vás s láskou.

Přijďte si na naše prodejny pro čerstvé mazance, které naši pekaři právě vytahují z pece a vyrábí je dnenně pro Vás dle naší původní receptury. Lahodné jsou samotné k čaji nebo kávě, ale také s máslem či džemem, tak jak je máte rádi.

Tak jako každý rok jsme pro vaše potěšení připravili Velikonoční výzdobu. Letos i s velkým přáním pevného zdraví, jsme tu stále s Vámi a pro Vás 🥰🤗💞

Přijďte nasát alespoň na chvilku kouzlo Vánoc, kromě našich tradičních betlémů už můžete v naší cukrárně ochutnat naše tradiční cukroví i letošní vánoční speciality.

Archiv starších článků naleznete zde