ARCHIV

Vložte svůj text...

Prodej pečiva Pátek a Pondělí

V Malé Hraštici bude v pátek 2.4. a v pondělí 5.4. prodej našeho čerstvého pečiva a zákusků z okénka v Restauraci u Kapličky naproti cukrárně a to od 7:00 ráno 🥖🥨🥐

Uzavření pobočky DOBŘÍŠ

Kvůli současné pandemické situaci a uzávěrce hlavní silnice v Dobříši, které náš provoz velmi negativně ovlivnili, jsme se museli rozhodnout pro uzavření této pobočky a to od středy 3.3. 2021, prozatím do čtvrtka 11.3. 2021.

Již tento víkend pro Vás máme na všech našich pobočkách tyto lahodné Valentýnské speciality, které pro Vás připravil tým našich šikovných cukrářek, jako vzdy s láskou a pečlivostí.

větší množství chlebíčků (nad 20 kusů) je nutno objednávat osobně nebo telefonicky na pobočce minimálně jeden pracovní den předem (do 14:00)

Za účelem ověření kritérií hygieny výrobního procesu, byl Státní Zemědělskou a Potravinářskou inspekcí proveden odběr vzorku 1 šarže nebalené zmrzliny prodávané v naší provozovně Jílovišti, která byla vyrobena studenou cestou.

Nejnovější inspirace z dílny našich cukrářek zdobená jedlým zlatem a živými květinami

Je nám velkým potěšením, že všechny naše pobočky získaly certifikaci Czech Specials, která je partnerským projektem agentury CzechTourism a Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

Připravili jsme pro vás Valentýnskou nabídku lahodných srdíček:

Výjimečná a netradiční kombinace chutí byla podmínkou naší náročné zákaznice pro tento Exkluzivní dort pro 25 osob:

Věříme, že Vám, Mistře, dortík z dílny našich cukrářek chutnal, vyráběli jsme jej pro Vás s láskou.

Archiv starších článků naleznete zde