ARCHIV

Vložte svůj text...

Prodej pečiva Pátek a Pondělí

V Malé Hraštici bude v pátek 2.4. a v pondělí 5.4. prodej našeho čerstvého pečiva a zákusků z okénka v Restauraci u Kapličky naproti cukrárně a to od 7:00 ráno 🥖🥨🥐

Uzavření pobočky DOBŘÍŠ

Kvůli současné pandemické situaci a uzávěrce hlavní silnice v Dobříši, které náš provoz velmi negativně ovlivnili, jsme se museli rozhodnout pro uzavření této pobočky a to od středy 3.3. 2021, prozatím do čtvrtka 11.3. 2021.

Novinka v našem sortimentu na prodejně v Jílovišti - ochucené Giny JUNE, které byly řemeslně vyrobeny ve Francii z původního G´Vine ginu, nekonvenčního ginu vyrobeného z hroznů.

Exkluzivní svatební dort pro tuto mezinárodní svatební hostinu, která se konala v zámeckém hotelu Chateau Šanov, vážil přes 35 kilo a byl vyroben netradiční kombinací chutí .

Také naše pobočka v Jílovišti jako každý rok vítá Jaro pestrými barvami a Velikonoce vystrkují ouška zpoza každého zákoutí nejen naší prodejny, ale také jejího okolí.

Přijďte ochutnat naši jedinečnou Luxusní mandlovou placičku, kterou jsme pro Vás začali vyrábět dle prvorepublikové receptury již před více než třiceti lety.

Již nyní pro Vás máme na všech našich pobočkách luxusní Velikonoční figurky Koruna Pralines a s přípravami na oslavy Velikonoc budeme postupně pokračovat

Již tento víkend pro Vás máme na všech našich pobočkách lahodné Valentýnské speciality, které pro Vás připravil tým našich šikovných cukrářek, jako vždy s láskou a pečlivostí.

Na všech našich pobočkách jsme rozšířili nabídku o další značky kvalitních vín a sektů. Přijďte si vybrat to své nejen na oslavu Valentýna s Vaší drahou polovičkou.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Z naší pece právě vytahujeme horkou novinku Domácí chléb třicítka - vynikající rustikální řemeslný chléb dle vlastní receptury je vyroben speciální technologií ze tří druh mouk, brambor a Žitného kvasu.

V okénku naproti cukrárně pro Vás připravujeme naši luxusní zmrzlinu, kterou si vyrábíme sami, tento víkend můžete ochutnat Jahodovou , Perníkovou , Malinový sorbet a nebo Choco Pretzel.

Chcete ochutnat tu nejlepší zmrzlinu?
Zastavte se na našich pobočkách v Dobříši, v Jílovišti a nebo v restauraci v Malé Hraštici na naši luxusní zmrzlinu, kterou si vyrábíme sami.

Na všech našich prodejnách pro Vás máme samozřejmě také bohatý výběr cukrovinek nejen na Velikonoce.

Archiv starších článků naleznete zde