Světová svatba

09.07.2024

Exkluzivní svatební dort pro tuto mezinárodní svatební hostinu, která se konala v zámeckém hotelu Chateau Šanov, vážil přes 35 kilo a byl vyroben netradiční kombinací chutí

Dvě ze čtyř pater byly kombinací Sacher korpusu s Medovníkem a Pařížskou šlehačkou, další dvě Sacheru a odlehčeného mascarpone krému s čerstvými malinami a lesními jahodami.

Celý dort byl pro estetický vzhled omazaný odlehčeným krémem z pravého másla a dozdobený byl živými květinami.

Volejbal je pro novomanžele velkou vášní, nevěsta nás dokonce bude reprezentovat na letošní Olympiádě v Paříži, ženich je velmi úspěšným mezinárodním trenérem také tohoto sportu.

Proto byl hlavní svatební dort doplněný dvěma odlehčenými dorty Tiramisu s Bayleis a Whiskey, které naše cukrářky ozdobily nejen živými květinami a malinovými mandlemi ale také právě Volejbalovými míči, vyrobenými přímo pro tuto příležitost z vysoce kvalitní belgické bílé čokolády. Dort byl následně rozdělen na menší porce, aby byl připraven k servírování svatebčanům.

Maminkám, na přání nevěsty, naše cukrářky vyrobily obdélníkový dort ze Sacher korpusu v kombinaci s Medovníkem a Pařížskou šlehačkou, navrch politý čokoládovou ganache, s fotografií místa svatby, tedy Chateau Šanov, na jedlém papíře a dozdobený čerstvým ovocem.